Akü-Hurdası

Akü-Hurdası

Hurda Akü

Akü Içerdiği Maddeler Sebebiyle Çalışma Ömrünü Tamamladıktan Sonra Mutlaka Geri Dönüşüm Için Gönderilmeli Veya Imha Edilmesi Için Yetkili Firmalara Teslim Edilmelidir.Özellikle Sızdırmazlık Sağlanması Için Kullanılan Polipropilen PVC Ve Plakalar Expended Metal'den Üretilmiştir. Bu Maddeler Doğada Yüz Yıllar Boyunca Kalabilir Ve Bulunduğu Çevreyi Olumsuz Yönde Etkilemektedir.Bu Sebeplerden Dolayı Hurdaya Ayrılan Akülerin Içlerinin Tamamen Boşaltılıp Kalen Metaryallerin Geri Dönüşümüne Gönderilmesi Gerekmektedir. Geri Dönüşüm Tesisimizde Bu Işlemleri Son Sistem Makinalar Ve Konusunda Uzman Personellerimiz Tarafından Bakanlık Izin Belgesiyle Büyük Bir Dikkat Ve Özenle Yapılmaktadır.Akülerin, Otomotiv, Enerji Sektörlerinde Kullanılması Sebebiyle Yüksek Tonajlarda Hurdası Çıkmaktadır. Çıkan Hurda Akülerın Geri Kazanımı Için Geri Dönüşüm Firmaları Devereye Girmekte, Hem Sizlere , Hemde Ülke Ekonomisine Kazandırıyoruz

Hurda Akü Alan Hurdacı


Istanbul  Da Çeyrek Asırlık Tecrübesiyle Faaliyet Gösteren Ve Geri Dönüşüm Sektöründe Öncü Olan Firmamız Beşiktaş Hurdacı Her Noktasından Her Türlü Geri Dönüşüm Malzemelerinin Alım Ve Satım Işleri Ile Ilgili Hizmetler Sunmaktadır. Hizmet Verdiğimiz Geri Dönüşüm Faaliyetlerinden Biri De Hurda Akü Alım Satım Hizmetidir. Geri Dönüşümün Önemli Bir Malzemesi De Aküdür. Araçların Çalışmasında Büyük Rolü Olan Akünün Uzun Süreli Kullanımdan Kaynaklı Olarak Artık Kullanılamaz Hale Geldiği Durumuna Hurda Akü Denmektedir. Hurda Aküler Belli Işlemlerden Geçtikten Sonra Geri Dönüşüm Tesislerine Gönderilmektedirler.

Hurda Akü Alımı


Akümülatör; Kısaca Akü Olarak Bilinen Ve Elektrik Enerjisini Kimyasal Enerji Olarak Depo Eden Araçtır. Aküler Otomobil Ve Motorlu Taşıtların Da Biricik Elektrik Kaynağıdır. Ayrıca Motorların Isı Dengesini Sağlamak Gibi Başka Görevleri De Vardır. Zamanla Kullanıma Bağlı Olarak Aküler De Işlevsiz Hale Gelerek Ve Görevini Yapamazlar. Bu Durumda Insan Ve Çevre Sağlığı Için Yapılacak Olan Şey Hurda Akülerin Geri Dönüşümünü Sağlamak Olmalıdır. Hurda Akülerin Içinde Asit Ve Kurşun Gibi Zararlı Maddelerin Bulunması Insan Ve Çevre Sağlığı Açısından Tehlikeler Barındırdığı Için Hurda Akülerin Geri Dönüşümü Zorunluluk Arz Etmektedir. Ayrıca Hurda Akülerin Geri Dönüşümü Yapılarak Enerji Tasarrufu, Doğal Kaynakları Koruma Ve Çevre Sağlığı Ile Ilgili Önemli Konularda Katkılar Da Sağlanmış Olmaktadır.


Bizler Hurdacı Olarak  Tüm Il Ve Ilçelerinde Hurdacılık Faaliyetlerinden Biri Olan Hurda Akü Alım Satım Işleri Yapmaktayız. Istanbul Ve Ilçelerinde Elinizde Bulunan Hurda Aküleri Ayağınıza Kadar Gelip Değerinde Ve Peşin Ödeme Ile Alıyoruz. Beşiktaş Hurdacı Bünyesinde Çalışan Ve Alanında Profesyonel Kadromuz Ile Hurda Akülerin Ayrıştırma Işlemleri Büyük Bir Titizlikle Yapılmaktadır. Hurda Akü Içinden Ayrıştırılan Hurda Parçaların Her Biri Metal Olarak Değerlendirildiği Için Hurda Akünün Geri Dönüşümü Ayrı Bir Öneme Sahiptir. Çünkü Kısıtlı Metal Madeninin Geri Dönüşümü Çok Kıymetlidir. Hurdacı Muhsin Bünyesinde Hurda Metal Alım Satımları Da Yapılmakta Olduğunu Hatırlatmak Isteriz. Elinizde Bulunan Her Türlü Hurda Çeşitlerini Hurdacı Ya Satarak Hem Kendi Bütçenize Hem De Ülke Ekonomisine Önemli Katkılar Sağlayabilirsiniz. Sizler De Hurda Akülerinizi Istanbul Hurda Sektöründe Öncü Firma Olan Hurdacı Muhsin’e En Avantajlı Fiyatlarla Satmak Için Bizimle Irtibata Geçebilirsiniz.

Ayrıca 7/24 Bize Ulaşabileceğinizbeşiktaş-Hurdacı Hattımız Da Sizlere Daima Açık.


Bu kategoride ürün bulunamadı.