Klima Hurdası

Klima Hurdası

,Hurda Klima Alan

 istanbul’da bulunan Hurdacı beşiktaşolarak ahlaklı iş anlayışı ile hurdacılık sektöründe hizmet vermekteyiz. 25 yıllık iş tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hizmet sunduğumuz geri dönüşüm faaliyetlerinden bir de hurda klima alımıdır. Hurda klima alan firma olmamızın yanı sıra Hurdacı beşiktaşolarak hurda buzdolabı veya hurda derin dondurucu gibi soğutma sistemleri ya da klima sistemlerinin soğutma ünitelerinin hurdalarını da hurda değeri üzerinden almaktayız. İzmir Karabağlar hurdacılar arasından en iyi tercih için bizi mutlaka arayın.


Hurda klima geri dönüşümü için gerekli olan teknolojik altyapı ve tüm araç gereçleri bünyemizde barındırmaktayız. Ayrıca Hurdacı beşiktaşolarak geri dönüşüm konusunda yeterliliğe sahip kalite belgeleri & sertifikaları ve alanında uzman kadrosu ile İzmir Karabağlar’da önce kalite güvencesiyle hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Klima ortamın sıcaklığını azaltmak veya fazla nemi çekerek ortama taze hava sağlayan elektronik mekanizmalara verilen addır. Klimaların içerisinde bulunan kompresör ve kondanstörlerin zamanla aşınması sonucu pistonlar zarar görmektedir. Zarar gören pistonlar istenilen sıcaklık ya da soğukluğu sağlayamadıkları için zamanla gaz kaçaklarına sebep olmaktadırlar. Bu nedenle atıl ve kullanılamayan duruma gelen klimalara hurda klima adı verilmektedir. İçerisinde bulunan kimyasal gaz ve yağların çevre ve insan sağlığına zararlı etkileri olabileceği için hurda klimaların mutlaka geri dönüşüme kazandırılması gerekmektedir.


Bizler 25 yılı aşan iş tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile İzmir’de faaliyet gösteren Hurdacı beşiktaş firması olarak hurda klimalarınızı en iyi şekilde geri dönüşüme kazandırmaktayız. Siz de elinizdeki hurda klimaları geri dönüşüme kazandırarak hem kendi bütçenize hem de ülke ekonomisine katkı sağlamak istiyorsanız bize telefon ile ulaşabilirsiniz.


Yıllarca hurda klima alımı konusunda özverili çalışmalar ile deneyim kazanmış olan firmamız Hurdacı hurda klimalarınızı adresinizden teslim alarak ve peşin ödeme kolaylığı sağlayarak geri dönüşüm hizmetini sizler için sunmaktadır.


Bizlere 0232 265 42 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bize ulaşabileceğiniz 0535925 16 10 hattımız da sizlere daima


Bu kategoride ürün bulunamadı.