Gizlilik İlkeleri

Hurda Kablo Alanlar

İstanbul ilindeki hurdacılık hizmeti veren firmamız işinde uzman ve çalışma ruhsatına sahip kişiler ile kurumsal hizmet sağlamaktadır. Hurda kablo alanlar olarak adresiniz de keşif yapılır ve ardından belirlenen fiyat üzerinden tarafımızca alınır. Kablo hurda çöp yada atık olarak atmaktansa hurdacı tarafından alınması geri dönüşüm de işlenerek değerlendirilmiş olacaktır. Hurda alanlar firması olan develi hurda piyasada ortalama olan fiyatların daima üstünde teklif etmektedir. Soyma kablo hurdası da satın alan develi hurda ekip talep ettiğinizde adresinize gelerek anında teklif yapar ve şirket araçlarımız ile hurdaları teslim alır.


Hurda Motor Alanlar

Motor hurdası alanlar olarak mutfak robotu kadar ufak yada büyük makine ve fabrika ekipmanlarına kadar satın alıyoruz. Hurdanın büyüğü küçüğü olmaz. Tüm geri dönüştürülebilir motor hurdası satın alınmaktadır. Ev tipi yada sanayi tipi hurda alanlar olarak develi hurda tercih ederek kazancınızı arttırabilirsiniz. Motor hurdası genellikle fazlaca rastlanan beyaz eşya teknik servisleri, otomobil sanayi, fabrika ve fabrikasyon cihaz üreten işletmeler de çıkmaktadır. Kullanılabilir yada kullanım amacını yitirmiş motorları elinizde hurda alanlar olarak firmamıza satabilir ve kullanmadığınız atıl duran parçalardan gelir etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Hurda Bakır Alanlar

Bakır diğer elementlere göre farklı özelliklerinden ötürü endüstri gibi iş yeri ve sanayi alanlarının vazgeçilmezi olarak ciddi miktarda da bakır hurda için arz ve talep mevcuttur. Elektrik sektörü gibi önemli ve büyük makine üreticilerinin en önemli maddelerinden biri olan bakır, hurdası ile de pek çok alanda geri kullanımı mümkün olan maddedir. İletkenlikte olan başarı, sağlamlığı ve kolay şekil verilebilmesi ile hurda alanlar olarak kilo yada ton bazında hurda alıyoruz. Develi hurda olarak işletmemizde, bakır gibi önemli maddeleri alıyor, geri dönüşümde ham maddeye dönüştürüyor ve tekrar satışa çıkartıyoruz. Her çeşit bakır ve türevi maddeleri rahatlıkla firmamıza hak ettiği değeri ile satarak elden çıkartabilirsiniz.

Hurda Trafo Alanlar

Trafo içlerinde kullanılan ısıyı iletme oranlarına göre metaller kalite noktasında en önemlisidir. Trafo içerisinde olan elektriği daha iyi ileten metallerin kullanıldığı trafolar daha az iletken metallerin kullanan trafolara göre daha kalitelidir. Kaliteli olanları ise trafo hurdası olarak çok daha yüksek rakamlara satabilirsiniz. Hurda trafo sınıflandırılması ise verimine, malzeme kalınlığına ve trafoda kullanılan malzemelerin çeşitliliğine göre hesaplanır. Hurda alanlar olarak develi hurda ile iletişime geçin aynı gün gelip tüm satmak istediğiniz malzemelere fiyat teklifimiz yapalım. Firmamızdan fiyat teklifi almadan hurdalarınızı satmayın.

mamız en iyi fiyatlar ile elinizde bulunan kağıt, karton ve türevlerini hak ettiği değerleri günümüz üzerinden hesaplayarak nakit olarak teslim eder.

Hurda Makina Alanlar

Makine hurdası, hurdacılık sektörünün en geniş kapsamlı olan hizmetlerdendir. Makinalar teknolojinin gelişmesiyle günümüze evde ve iş yerinde hatta otosistem ile çalışan fabrikalar dahil olmak üzere bulunmaktadırlar. Hurdacılık sektörüne makina denildiği zaman içerisinden çıkacak olan bir çok element ayrıştırılmaktadır. Örneğin bir hurda makina içinde bakır hurdası olan parçalar çıkarken diğerinde metal hurdası da bulunabilir. Hurda makine alanlar olarak farklı sahalarda geri dönüşüm uygulanarak tekrar kazanılması ve kullanılması sağlanır. Develi hurda ekibi tarafından makineler parçalanarak farklı hurda alanlarına ait olan parçaları ayrı olarak işlem görmektedir. Şirketimize iletişim kanallarından ulaşarak aynı gün mobil keşif aracı talep ederek hurda makina sinin değerini öğrenebilirsiniz.

Hurda Jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör de tıpkı makina gibi içeriğinde farklı elementler çıkmaktadır. Jeneratör içerisinde sıkça çıkan metal, kablo, civa, saç, sigorta paneli, bakır gibi elementleri hurda alanlar olarak alıyor ve parçalarına ayrıştırarak dönüşüme girmesini sağlıyoruz. Hurda jeneratör bu şekilde tekrar piyasaya çıkması mümkün değildir. Bu sebeple jeneratör, makina, motor hurdası gibi malzemelere tek tek ayrıştırılarak kendi sahasına bölmekteyiz. Profesyonel olarak 20 yılı aşkındır piyasada olan develi hurda satmak istediğiniz de hurda jeneratör alanlar olarak sizlere en iyi ve hak ettiği değeri verecektir. Hemen firmamızı arayın ve sizlere doğru teklifimiz yapalım.

Hurda Klima Alanlar

Develi hurda olarak satmak istediğiniz hurda klima var ise bulunduğunuz adrese hemen en yakın lokasyon da olan ekibimizi yönlendiriyoruz. Klimayı hurda olarak satmak istediğinizde yerinden sökmenize gerek bulunmuyor. İşinde uzman ve yılların tecrübesi ile çalışan personellerimiz hurda klima yı yerinden dakikalar içerisinde sökmektedir. Hurda alanlar olarak güvenle rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz hurda firmamıza bir telefon ederek ulaşabilir ve satmak istediğiniz çalışan yada çalışmayan hurda niyetine klimanızı satabilirsiniz. Profesyonel hurdacı ile çalışarak hem zamandan tasarruf edin hem de en yüksek fiyatlara satın.

Hurda Alıp Satarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hurdacılık sektörü hemen her ülkenin en büyük çözüm merkezi olmaktadır. Hurda eşyalarınızı satarken sadece kendinize kazanç sağlamıyorsunuz. Hem de hurdanın dönüşmesi geleceğimize katkı sağlayacaktır. Tüm kaynakların tüketilmemesi ve yeni maden ve ocakların oluşmaması için hurdaların tekrar dönüştürülmesi çok önemlidir. En Yakın Hurdacı arıyorsanız develi hurda bir kaç dakika içerisinde adresinize gelerek alım satım işlemleri için hizmet sağlayabilmektedir. Unutmayınız ki tüm atıklar çöp değildir. En azından evsel atık yada endüstriyel atıklarınızı geri dönüşüm kumbarasına atınız.

Geri dönüşümden çıkan ham maddeler piyasada en iyi hurdacı olarak develi hurda dan alabilirsiniz. İşletmemiz İstanbul ilçelerinde dakikalar içerisinde adresinize ulaşabilecek konumdadır. İstanbul hurda alanlar arıyorsanız, şirketimiz tüm geri dönüştürülebilir maddeleri ister 1 kilo ister tonlarca ve hacim farkı olmaksızın aynı gün sizlerden ödemesi karşılığında almaktadır.