bakır hurdası

Bakır hurda, kırmızımtırak ile kahverengi arasında bir renk olan kıymetli, demir içermeyen kıymetli bir mineraldir. Bu metal, çok benzeri özelliklere sahip altın ve gümüş elementleri ile aynıdır. Çok uzun yıllardır bakır minerali kullanmaktadır.


Bakır hurda basit işlenebilme ve yüksek iletkenlik gibi büyük üstünlükleri sebebi ile pek çok sektörde en çok tercih edilen metallerden bir tanesidir. Elektronik cihazlar, tel ve kablolar, mimari gibi alanlardan tutunda tencere ve mutfak eşyalarına kadar her alanda karşımızdadır. Bu sebeple bakır hurda diğer maden hurdalarına göre çok kıymetli hurdalardandır.


Geri kazanım işlemleri esnasında bozulmadığı ve en mühim avantajlarından biri olan korozyona karşı direnci sebebi ile günümüzde her alanda çok sık kullanılmaktadır.


bakır hurda


Bakır Hurdası Whatsapp


Günün her saati hurda alım satım işlemleri için bize yazın.


Bakır Hurdası İçin Hemen Arayın


Kilo ağırlığı fark etmeksizin hurda alımı için arayabilirsiniz.


İçindekiler

Hurda Bakır Geri Dönüşüm

Bakır Hurda Alınır

Hurda Bakır Geri Dönüşüm

Hurda bakır, ister çiğ durumda olsun, ister imal edilmiş bir ürünün parçası olsun, bakır, alüminyum ve demirden sonra en çok geri dönüştürülen metallerden bir tanesidir. Bakır materyali ne durumda olursa olsun hiçbir şekilde zarar görmeden fire vermeden geri dönüştürülür.


Elden çıkartmak istediğiniz bakır hurda saha ekiplerimiz tarafından aynı gün adresinize gelerek fiyat teklifi yapılmaktadır.


Özellikle İstanbul'un bir çok noktasında olan kentsel dönüşüm projeleri ile tekrar yapılanmaya giren yerleşim bölgelerinde sökülen eski binaların demir/bakır hurdaları toplanarak yeniden kullanılmak üzere geri dönüştürülmektedir.


Gerek günlük hayatta, gerekse endüstri üretiminde sarf edilen pek çok eşyanın çiğ maddesi olan demir ve demirden imal edilen ürünlerin, kullanım ömrünü bitirmesi kaçınılmazdır.


bakır hurda


Bakır Hurdası Satmak İçin Hemen Tıklayın

Bakır Hurda Alınır

Hayatımızın her alanında en ufak kablodan büyük demir parçalara kadar pek çok hurdacı değerindedir. Bu parçaları İstanbul hurda satarak değerlendirebilir ve geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.


Yıllarca olduğu yerde atıl duran her çeşitli hurda değersizdir. Hem etrafa zarar verir, üstelik görüntü kirliliği yapar. İşinize yaramayan ve dönüştürülebilen her çeşitli hurdalarınızı satarak ek gelir elde edebilirsiniz.


Kullandığımız ve kullanım ömrünü doldurduğunu düşündüğümüz geri dönüştürülebilen her gereç hurdadır. Bu ürünlerin hurda dönüşümü halkası içine katılabilmesi ile ilk olarak çiğ madde gereksinimi azalır. Ham maddenin, kullandığımız geri dönüştürülebilen ürünlerden sağlanması insanlık ve dünyamız için çok önemli olmaktadır.


Geri dönüşümün en mühim yeri, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin, amaçları tarafında geri dönüşümlerinin uygulanabilmesi amacıyla doğru firmaya, ulaştırılması önemlidir.


Ölçerek tartarak istediğiniz ton’da hurda bakır satışını gerçekleştirebilirsiniz. Piyasada ki en iyi fiyatı almak istiyor ve hurdacı dan kar elde etmek istiyorsanız hemen bizleri arayabilirsiniz.