Demir Hurdası

Demir Hurdası

Nmg Geri Dönüşüm olarak hurda demir alımı yapmaktayız. Hurda demir; çeşitli demir ve çelik türevlerinden imal edilen ürünlerin hurdaları, imalat esnasında oluşan metal üretim artıkları gibi geri dönüşüme uygun malzemelerin ithalatı, iç pazardan temini ve satışı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Demir hurda alımında en uygun fiyatı veren işletmemiz, adresinizden demir hurdalarınızı alarak sizi nakliye ücreti konusundan kurtarmış olur. Bu sayede sizde hurda demirlerinizi yüksek kâr marjları ile değerlendirmiş olursunuz. Firmamız demir hurdaları istenilen ağırlıkta ve ebatta değerinden almaktadır. Hurda Demirin ekonomik ömrünü tamamlaması ve kullanım dışı kalması ile hurda niteliği edinmekte olup ardından hurda demir hammade kazanımına yönelik tekrardan Nmg Hurda Geri dönüşüm tesislerine teslim edilebilir ve ekonomiye katkı sağlanabilir.

Endüstri ve inşaat alanlarında sıkça kullanılan demir hemen hemen bütün sektörlerin vazgeçilmez materyalidir. Demir hurdası ton ağırlığı fark etmeksizin adresinizden ekiplerimizce teslim alınmaktadır. Elinizde ki her tür ve kalitedeki demir hurdasını satmak istiyor ve satarak geri dönüşüm ile doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Demir hurdası ile para kazanmak istiyorsanız aktüel hurda demir fiyatları ile ilgili bilgi alabilir, hurdanın kalitesi ve toplam bedel bilgisi ile ilgili aynı gün İstanbul içerisinde keşif talebinde bulunabilirsiniz.

İnşaat ve endüstri sektörünün bel kemiği olan demir madeni, bütün metal türlerinin içinde en çok sarf edilen sert ve oldukça dayanıklı bir metaldir. Bu yapısı sebebiyle sıkça tercih edilen demir, bütün sektörlerin vazgeçilmezidir. Durum böyleyken demir hurdası dahi epey çok miktarda çıkmakta ve kullanılmaktadır. Hurda fiyatları itibari ile bakır ve alüminyuma göre epey ekonomik olan demir, hurdacı sektöründeki firmaların dahi en çok alış veriş ve geri dönüşümü olan metaldir.

Hurda Demir Çeşitleri

Burada işlenen demir kalıplar işlenme sırasında çıkan demir talaş hurdası ve benzer hurda demirlerin alımını aynı gün nakit ödeme ile yapıyoruz. Develi hurda İstanbul firmamız alınarak tekrar işlev görmesi için kullanıma kazandırılmaktadır. Ülkemizde endüstri, sanayileşme gitgide çoğalmasından ötürü sanayi hurdası geri dönüşüm için kullanılması ekonomik açıdan ve çevreye oldukça faydalı olacaktır.

Hurda demir çeşitleri;

  • Profil profili
  • Sandviç panel hurdası
  • Putrel demir hurdası
  • Sac hurdası
  • Sahada biriken paslı Demir hurdası
  • Levha sac hurdası
  • Pik döküm hurdası
  • Makine hurdası

Demir hurdası çeşitleri içerisinde olan tüm materyaller tartılarak satın alınmaktadır. Satın alınan tüm hurdalar develi hurda kamyon ve tırları ile adresinizden alınır.

İstanbul da demir hurdacıları yahut İstanbul demir hurda alış veriş yapan firmalar arayışı içindeyseniz ile irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul Hurda Demir Alımı

İstanbul hurda demir alımı aynı gün adresinizden satın alıyoruz.

Bir çok hurda alımı yaptığımız demir elementinde yukarı da saydığımız liste haricinde de örneğin, hurda demir, İnşaat demiri, ayrıca hurda demir profil, demir boru hurdası, hurda demir lama, benzer şekilde hurda demir sanayi artığı, demir merdiven hurdası, direk, su borusu, kalorifer peteği, kalorifer kazanı gibi her çeşit hurda demir kilo/ton usulü olarak satın alınmaktadır.

Atıl durumda beklettiğiniz hurdaları hemen değerlendirerek nakite çevirebilir ve boşalttığınız alanları daha verimli kullanabilirsiniz. Hemen arayın ve hurdalarınızın anlık değerini öğrenin.

Ayrıca Alüminyum hurdası hakkında detaylı bilgi için makalemizi okuyabilirsiniz.


Bu kategoride ürün bulunamadı.